Lipiec pełen zabawy w Loopy’s World

Odwiedź Loopy’s World w lipcu i weź udział naszych niesamowitych zabawach i warsztatach!

 

Dzień czekolady – w międzynarodowy dzień czekolady serdecznie zapraszamy każdego małego łakomczucha na wspólne pieczenie i dekorowanie wypieków. Żeby uczestniczyć w tym wydarzeniu, wystarczy przyjść w środę 07 lipca przed godziną 15:00 do Loopy’s World i zaznaczyć chęć uczestnictwa w warsztatach.

Sensoplastyka – zajęcia dla najmłodszych gości, które wspierają rozwój zmysłów, rozwój poznawczy oraz gwarantują świetną zabawę. Dzięki możliwości dotknięcia, poczucia i samodzielnego poznania nowych tekstur, barw i smaków dajemy dzieciom możliwość odkrywania zupełnie nowych rzeczy. Sensoplastyka to zajęcia dla dzieci poniżej 3 roku życia, dlatego też są to zajęcia dla tych maluchów. Uczestnictwo w zajęciach jest w cenie wstępu i odbywa się w 09 oraz 23 lipca o godzinie 11:00

Dzień lodów – niespodzianka !

Warsztaty świec – oferujemy Państwu niezapomnianą możliwość własnoręcznego wykonania świec. Jedyne co należy zrobić to zapisać się na warsztaty za pośrednictwem maila (gdansk@loopys.pl) i ponieść opłatę w kwocie 25 zł przy wstępie do Centrum. Zaczynamy 19 lipca o godzinie 17:00.

(kliknij kalendarz, żeby powiększyć)