Szóste urodziny Loopy’s World!

Mamy już 6 lat! Z tej okazji urządzamy przyjęcie, które odbędzie się 1 października 2017 w naszym centrum!

Przez te 6 lat wiele się zdarzyło. Przeprowadziliśmy setki imprez tematycznych, zorganizowaliśmy tysiące urodzin dla naszych gości. Nie jesteśmy w stanie zliczyć ilu gości nas odwiedziło, ile pizz i ciast upiekliśmy, ale było tego całe mnóstwo.

Temat przewodni przyjęcia to:

„Wiele zdarzeń w świecie marzeń”

Urodzinowe wróżki ze świata marzeń i nasze zwierzaki zorganizują niezwykłe zabawy. Możecie się spodziewać magicznej atmosfery, zaskakujących atrakcji i spotkania z baśniowymi postaciami.

Zaczynamy już od godziny 10:00, a o 12:00 zapraszamy na niezwykłą fabularną zabawę z animatorami, która przeniesie naszych gości do świata fantazji. Będziemy odkrywać rozmaite wskazówki pozostawione przez stwory ze świata marzeń. Za sprawą urodzinowej magii przeniesiemy się w przyszłość, aby uprzedzić łasucha, który chce zjeść nasz przepyszny tort!

Kolejne animacje rozpoczną się o 15:00 i 17:00 ! 🙂

Animacje przeprowadzone tego dnia, wprowadzą Was w fabułę różnych zabaw i tematów urodzinowych, które od października na stałe zawitają w ofercie urodzinowej Loopy’s.

Dzieci wiedzą, że w Loopy’s World marzenia się spełniają, a naszym urodzinowym marzeniem jest spotkać się z Wami tego dnia, bawić, śpiewać i zajadać pysznym tortem przygotowanym przez cukiernię Bola Dose.

Do zobaczenia!