Sierpień pełen zabawy w Loopy’s World

Odwiedź Loopy’s World w sierpniu i weź udział naszych niesamowitych zabawach i warsztatach!

 

Dzień kolorowanek – przyjdź do Centrum Zabaw Loopy’s World i w wolnej chwili, w ramach odpoczynku pokoloruj jednego z naszych miśków. Bobby, Lizzy, Minny, Spiky i Bobby uwielbiają kolory więc zaszalej! Kolorowe misie trafią na naszą Wystawę Prac. Warto się podpisać 😉

Sensoplastyka – zajęcia dla najmłodszych gości, które wspierają rozwój zmysłów, rozwój poznawczy oraz gwarantują świetną zabawę. Dzięki możliwości dotknięcia, poczucia i samodzielnego poznania nowych tekstur, barw i smaków dajemy dzieciom możliwość odkrywania zupełnie nowych rzeczy. Sensoplastyka to zajęcia dla dzieci poniżej 3 roku życia, dlatego też są to zajęcia dla tych maluchów. Uczestnictwo w zajęciach jest w cenie wstępu i odbywa się w 06 oraz 20 sierpnia o godzinie 11:00

Wspólne skręcanie balonów – w tym roku 10 oraz 24 sierpnia oferujemy Państwa dzieciom warsztaty skręcania balonów, które gwarantują naukę skręcania prostych postaci z balonów. Zajęcia te rozwijają u dzieci motorykę, kreatywność oraz samodzielność. Skręcanie balonów to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku!

Warsztaty świec – oferujemy Państwu niezapomnianą możliwość własnoręcznego wykonania świec. Jedyne co należy zrobić to zapisać się na warsztaty za pośrednictwem maila (wroclaw@loopys.pl) i ponieść opłatę w kwocie 25 zł przy wstępie do Centrum. Zaczynamy 16 sierpnia o godzinie 17:00.

Warsztaty robienie Slime – slime podbija serca dzieci na całym świecie. Nie jest to tylko świetna zabawa, ale zajęcia te stymulują rozwój zmysłu dotyku oraz pobudzają wyobraźnię. Również u nas jest możliwość wykonania ich samodzielnie. Każde dziecko, które 4 i 18 sierpnia, przed godziną 17:00, wejdzie na plac, będzie miało możliwość uczestnictwa w tej zabawie.

(klkinj kalendarz, żeby powiększyć)