Halloweenowy Dom Strachów!

Halloweenowy dom strachów

Już niebawem Halloween.

Choć przejęta z zachodu tradycja na „cukierek albo psikus” przez dorosłych przyjmowana jest z onieśmieleniem, dla dzieci to kolejna okazja do wspaniałej zabawy. Z dziecięcą modą trudno walczyć, dlatego jeśli jej ulec, to najlepiej skorzystać z oferty Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World.

30 i 31 października największy w Polsce plac zabaw zamieni się w prawdziwy dom strachów. Na wszystkich, którzy odwiedzą Loopy’s World w tym czasie czeka wiele nieoczekiwanych zdarzeń. Zabierzemy dzieci w przejażdżkę strasznym wagonem do kopalni, poszukamy skarbów w grobowcu i odwiedzimy dom baby jagi, a najodważniejsi będą mogli przyrządzić własne magiczne eliksiry. Program przewiduje także upiorne konkursy i przede wszystkim przeraźliwie dużo śmiechu.

Jeśli chcecie razem z nami zwiedzić najskrytsze zakamarki i odkryć wszystkie tajemnice najweselszego domu strachów, to musicie odwiedzić Loopy’s World w ostatni weekend października! W piątek i sobotę (30 i 31.10) od godziny 15:00 zacznie się strasznie fajna zabawa!

Do zobaczenia w domu strachów!