Kosmiczne wakacje w Loopy’s World
Od początku świata niebo i wszystko, co na nim jesteśmy wstanie dostrzec, budzi naszą fascynacje. Również dzieci oczarowane są kosmosem i z ogromną ciekawością zgłębiają tajemnice, jakie skrywa w sobie przestrzeń nieba. Niejeden maluch marzy, aby zostać kosmonautą i przemierzać odległe galaktyki. Czemu by więc nie zacząć tej przygody w wakacje?

W każdy weekend wakacji zabierzemy dzieci w podróż zaznajamiającą je z cennymi informacjami o Układzie Słonecznym, kosmosie oraz innych powiązanych tematach. W poznawaniu wszechświata pomogą edukacyjne zabawy przeprowadzone przez naszych animatorów. Nie zabraknie także aktywnych zabaw tematycznie związanych z eksploracją kosmosu.

Poniżej harmonogram podróży po wszechświecie:

  • 25-26 czerwca, 2-3 lipca: wyprawa na Księżyc;
  • 9-10 i 16-17 lipca: ekspedycja w kierunku ciepłych, wewnętrznych planet (Merkury, Wenus, Ziemia i Mars);
  • 23-24, 30-31 lipca: ekspedycja w kierunku zimnych, zewnętrznych planet (Jowisz, Saturn, Uran, Neptun, Pluton) oraz odkrywanie pasa planetoid;
  • 6-7 i 13-14 sierpnia: Planeta Loopy’s
  • 20-21 i 27-28 sierpnia: Galaktyczna podróż

Wszystkie zabawy i animacje przeznaczone są zarówno dla maluszków, które dopiero rozpoczynają swoją podróż po wszechświecie, jak i dla nieco starszych dzieci, które mają już za sobą wyprawy (chociażby po stronicach książek) wprowadzające je w świat nieziemskich zjawisk. Jednym słowem, gwarantujemy, że będziemy się kosmicznie bawić! I kto wie, może dla któregoś z maluchów będzie to początek pasji na całe życie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!