Majówka we Wrocławiu

Majowe podchody na tropie przygody

29 kwietnia – 03 maja

Przez całą Majówkę, zapraszamy na rozwijające wyobraźnie animacje, zabawy i zadania trzymające w napięciu. Nasi goście będą mieli okazję wcielić się w rolę archeologów i wezmą udział w poszukiwaniach świętego Graala. Czeka na nich misja odnalezienia skradzionego dziennika, który kryje w sobie rozwiązanie zagadki legendarnego kielicha. Na drodze do celu odkrywcy będą musieli zmierzyć się z wymagającymi aktywności i sprytu zadaniami.
Najdłuższy weekend roku zapowiada się tajemniczo!

Dni wolne od pracy i zajęć szkolny warto wykorzystać na wspólną, rodzinną zabawę. Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy spędzają Majówkę w mieście. Przez cały weekend majowy będą organizowane fabularne zabawy. Dzieci jak Indiana Jones wyruszą na poszukiwania świętego Graala. Młodzi odkrywcy przez pięć dni z rzędu będą szukać wskazówek, rozwiązywać zagadki.

Na animacje „Majówkowe podchody na tropie przygody” zapraszamy codziennie od 29.04 do 03.05 o godz. 12:00, 15:00 i 17:00.

Niezależnie od tego czy pogoda będzie przychylna czy nie, zabawa w Loopy’s World będzie emocjonująca. Dołączcie do nas całą rodziną!

Wszystkie zabawy fabularne dostępne są w ramach biletu wstępu do centrum.

Dorośli i dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia nie płacą za zabawę w centrum!

DO ZOBACZENIA!