Mikołajki we Wrocławiu

Ekspres polarny i skradziona gwiazdka!

 

Na mikołajkową zabawę w Loopy’s World zapraszamy

6. grudnia o godzinie 15:00 i 17:00 oraz

9. i 10. grudnia o godzinie 12:00, 15:00 i 17:00.

W czasie świąt wszyscy z niecierpliwością wypatrują pierwszej gwiazdki. W raz z jej pojawieniem się na niebie, magia świąt ogarnia świat. To także znak dla Świętego Mikołaja, że czas rozdać prezenty. Co się stanie, jeśli pierwsza gwiazdka nie zabłyśnie na czas? Aż strach pomyśleć! Na szczęście w Loopy’s World nie brakuje śmiałków, gotowych wyruszyć na poszukiwania skradzionej gwiazdki. Po drodze czeka ich wiele zadań, między innymi:

  • wyprawa na Biegun Północny;
  • podróż ekspresem polarnym;
  • spotkanie się z Babą Jagą, która mimo złej reputacji posiada wiele informacji;
  • wyzwanie piernikowej chaty;
  • konfrontacja z Królową Lodu;
  • wizyta u Świętego Mikołaja;

To nie koniec mikołajkowych atrakcji dla dzieci. W tym wyjątkowym okresie mamy dla naszych Gości całą masę niespodzianek.

Złoty Bilet

Każde dziecko, które odwiedzi centrum 6, 9 lub 10 grudnia otrzyma ZŁOTY BILET, upoważniający do jednego, zupełnie niezwykłego przejazdu ekspresem polarnym.

Spotkanie z Mikołajem

Święty Mikołaj, przez trzy dni będzie odpowiadał na trudne pytania dzieci i przysłuchiwał się uważnie ich świątecznym marzeniom. Jak donoszą renifery będzie czekał na spotkanie nie tylko z grzecznymi aniołkami, chętnie przytuli każde dziecko nawet największe urwisy.

Egzamin na Pomocnika Mikołaja

Magię świąt w Loopy’s poczujecie już od 2. grudnia. Przez cały miesiąc możecie przystąpić do egzaminu na Pomocnika Świętego Mikołaja. W trakcie zabawy musicie sprostać 4 wyzwaniom Mikołaja. Każde z nich dostarczy mnóstwa zabawy i poszerzy wiedzę śmiałków na temat pracy Elfów. Do współpracy z dziećmi przy realizacji wyzwań, serdecznie zachęcamy rodziców i opiekunów. Wsparcie i pomocna dłoń dorosłego z pewnością dodadzą pewności siebie kandydatom. Na każde dziecko, któremu uda się ukończyć egzamin czeka Licencja Pomocnika Mikołaja i słodka niespodzianka.

Wszystkie mikołajkowe atrakcje dostępne są w ramach biletu wstępu. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia – jak zawsze wchodzą do centrum gratis.

Mikołajki w Loopy’s World to trzy dni radości i zabawy w świątecznej atmosferze. Rodzinna wizyta w Centrum to najlepszy prezent dla dziecka na mikołajki.

Do zobaczenia!