Niezapomniane urodziny!

Szukacie pomysłu na niezapomniane urodziny dla Waszego dziecka?

W Loopy’s World wiemy, jak sprawić, by najważniejszy dzień w roku był dla Waszej pociechy wyjątkowy i pozostał na długo w pamięci. Ponad 4 tysiące przyjęć, które odbyły się w Loopy’s, to kilkadziesiąt tysięcy uśmiechniętych buzi jubilatów i ich gości.

Urodziny w Loopy’s są idealnie dopasowane do bohatera dnia.

Wasze dziecko chciałoby zostać piratem skrywającym sekrety na Magicznej Wyspie? A może śni o karierze w Hollywood i czerwonym dywanie? W Loopy’s spełnimy wszystkie te marzenia. W zależności od wieku jubilata i jego zainteresowań możecie wybrać jeden z jedenastu tematów urodzin przygodowych. W krainie Loopylandii można poznać świat Piotrusia Pana, zamienić się w MasterChefa, zostać Małym Agentem czy występować w rewii mody. Każde z tych przyjęć to także dużo ruchu podczas korzystania ze wszystkich atrakcji Centrum.

Na tych, których najbardziej interesuje brykanie na zjeżdżalniach i trampolinach, szukanie się w labiryntach czy próbowanie sił na torach przeszkód i ściance wspinaczkowej czekają urodziny odjazdowe. Jubilat i jego goście przez dwie i pół godziny mogą szaleć, skakać, biegać i krzyczeć, a w między czasie, żeby nikomu nie zabrakło sił do świetnej zabawy, posilić się urodzinowymi przekąskami. Kulminacyjnym punktem każdego przyjęcia jest oczywiście odśpiewanie gromkiego STO LAT!

Sprawdźcie szczegóły przyjęć i zapewnijcie swojemu dziecku niezapomniane urodziny, pełne atrakcji, emocji i aktywnej zabawy!