W marcu polecamy LASAGNĘ

Lasagne to włoska potrawa, którą uwielbiają wszyscy koneserzy makaronów. Znamy się na dzieciach i doskonale wiemy, że dania makaronowe są wielkim przysmakiem również młodych smakoszy!

Dlatego w marcu, proponujemy Wam wyśmienitą lasagne.

Naszą lasagne przygotowujemy w tradycyjny sposób – podstawą są oczywiście płaty makaronu oraz mięso mielone. Znajdziecie w niej również świeży, aromatyczny sos pomidorowy, sos beszamelowy oraz żółty ser. Wszystkie składniki układamy warstwami i tuż przed podaniem zapiekamy w naszym piecu.

Każda lasagna jest obłędnie pomidorowa! Pomidory są bogate w potas, który pozwala naszym mięśniom prawidłowo funkcjonować. Nasza lasagna jest pyszna i pachnie wiosną!

Znacie Garfielda?

Bohatera komiksów, kreskówek i filmów fabularnych? Ten znany kot stał się ambasadorem naszej marcowej potrawy! Z pewnością, pamiętacie również jego fascynację lasagną! Niestety, nasz kreskówkowy przyjaciel nie wykorzystywał w pełni energii, którą dostarczała mu ta potrawa.

Znając jednak naszych gości doskonale wiemy, że wyśmienita lasagna wzbudzi w Was włoski temperament. A dodatkowe zasoby energii, wykorzystacie w trakcie zabaw w Centrum!

Restauracja Loopy’s ZAPRASZA!