Wielka zbiórka książek w Loopy’s

Po raz kolejny z ogromną przyjemnością dołączyliśmy do ogólnopolskiej kampanii społecznej

Wielka Zbiórka Książek

dla dzieci i młodzieży

W zaszłym roku udało nam się zebrać 10 kartonów pięknych, kolorowych książek, które mamy nadzieję przyczyniają się do tego, że na buziach chorych dzieci pojawia się uśmiech. W tym roku zamierzamy pobić ten rekord! Oczywiście nie uda się to bez Waszego wsparcia. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do dzielenia się książkami. Przynieście je do nas i dołączcie do grona osób niosących radość!

Akcja organizowana jest przez Zaczytanych.org. Zebrane książki trafią do Małych Pacjentów w dolnośląskich szpitalach, przychodniach, domach dziecka i hospicjach.

Książki zbieramy do 21 maja 2017.

Mamy dla Was coś jeszcze. Każda osoba, która przyniesie przynajmniej 1 książkę otrzyma 1 diament Loopy’s World, powyżej 5 książek  – 2 diamenty, a powyżej 10 książek aż 3 diamenty. Diamenty możecie wymieniać na nagrody w naszym Centrum.

1 DIAMENT to przejazd kolejką lub samochodzikami lub lody gratis!

2 DIAMENTY to kolorowy slush w kubku gratis!

3 DIAMENTY to pizza capriciosa gratis!

zbiorka-ksiazek-druk

Czas przewietrzyć domowe biblioteczki!

Wybierzcie książki, z których Wasze dzieci już nie korzystają i dajcie im drugie życie, niech cieszą się z nich inne dzieciaki. W Loopy’s World czekają już kartony Zaczytanych, do których zapakujemy wszystkie przyniesione przez Was książki. Trafią one do bibliotek Małych Pacjentów w ośrodkach medycznych w całym województwie.

Dzielcie się książkami!kolorowe-png