24 i 25 czerwca: Wielkie otwarcie nowej STREFY MALUCHA!

W pierwszy weekend wakacji zapraszamy Was na otwarcie nowej strefy malucha!

Dotychczasowe atrakcje dla naszych najmłodszych gości zostaną wzbogacone o ŚWIAT ZMYSŁÓW.

 

Słuch, dotyk, wzrok, węch to narzędzia, które codziennie pozwalają nam odkrywać świat, dlatego niezwykle ważne jest, aby już od jak najwcześniejszego wieku udostępniać dzieciom różnego rodzaju źródła bodźców. To właśnie dzięki temu dzieci mają możliwość rozwoju zarówno psychicznego, jak i motorycznego zgodnie z harmonogramem rozwojowym dziecka. Bez opóźnień, które mogą przynieść konsekwencje zarówno w dalszym dziecięcym życiu jak i w dorosłości.

Pokój sensoryczny to pomieszczenie umożliwiające dostęp do wszystkich rodzajów bodźców w jednym miejscu. Dziecko może poznać różne struktury, światła, zapachy, miejsca na ziemi. Poznać i doświadczyć wszystkimi zmysłami. 🙂

Nasz Świat Zmysłów oprócz właściwości edukacyjnych zapewnia również efekt relaksacyjny, dzięki niepowtarzalnemu klimatowi spokoju i relaksacji. Do tego niezwykłego pokoju zapraszamy nie tylko maluszki, które dopiero uczą się świata, ale również osoby z niepełnosprawnościami poznawczymi oraz motorycznymi.

Świat Zmysłów otwieramy dla was w najbliższą sobotę 24 czerwca o godzinie 12:00.

W trakcie otwarcia będziecie mogli poznać nową atrakcję i porozmawiać z fizjoterapeutą Michałem Bałdygą o rozwoju, potrzebach i problemach dzieci.

Michał Bałdyga to fizjoterapeuta z pasją czyli rozwój przez naukę, terapię i zabawę!

Młody, ambitny, pełen zaangażowania oraz indywidualnego podejścia do każdego – nawet najbardziej wymagającego dziecka. Otwarty na oczekiwania i współpracę z rodzicami. Zawsze uśmiechnięty. Przede wszystkim chcący nieść pomoc i radość potrzebującym. Skuteczny bo  kreatywny, z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Z niekończącymi się pokładami cierpliwości i empatii. Fizjoterapeuta w nowo powstałym wspaniałym miejscu dla najmłodszych Przedszkolu Neuronek  przy First Step Academy.

Od godziny 12:00 do 14:00 w sobotę w Świecie Zmysłów, fizjoterapeuta dziecięcy odpowie na wszystkie pytania rodziców i rozwieje wątpliwości.

Atrakcja dostępna jest dla gości Loopy’s w ramach biletu wstępu.

24 i 25 czerwca dzieci z Klubu Malucha Loopy’s World, które wezmą udział w warsztatach czwartkowych (22 czerwca) „Niezwykłe królestwo liter”, mogą korzystać z naszego centrum za darmo. Informację o warsztatach znajdziecie TUTAJ.