Dzień Dziecka – ŚWIAT MAGII I CYRKU

Zastanawiasz się, jaki prezent z okazji Dnia Dziecka najbardziej ucieszy Twoje dziecko?

Postaw na wspólnie spędzony czas, wypełniony zabawą i przyjemnościami. W Loopy’s World z okazji święta wszystkich dzieci czekają na Was magiczne i cyrkowe sztuczki, a także mnóstwo aktywnej zabawy.

Święto najmłodszych już niebawem. Dzień Dziecka w tym roku wypada w środę – to okazja do zabawy dłużej niż przez jeden dzień.

Najweselsze święto w roku w Loopy’s World oficjalnie celebrować będziemy w weekend 4 i 5 czerwca.

W tych dniach odwiedzając nasze centrum rozrywki przeniesiecie się do świata magii, fantazji i zabawy. Za sprawę cyrkowej grupy Mosaic, Loopy’s World zamieni się w arenę cyrkową – pokazy jazdy na monocyklu, akrobatyczne i magiczne sztuczki zachwycą najmłodszych oraz wszystkich tych, którzy czują się jeszcze dziećmi. Zawsze marzyliście, aby spróbować swoich sił w spacerze po linie? Chcecie nauczyć się sztuczki z wirującymi talerzami lub zobaczyć bańki, które nie pękają? Wszystko to czeka na Was w Loopy’s World, koniecznie odwiedźcie nas i przeżyjcie niezapomniane chwile w gronie najbliższych.

Sobota 4 czerwca – centrum czynne od godziny 10:00 do 21:00

Od 11:00 zapraszamy wszystkie dzieci na pokazy czarodzieja, zabawy z eliksirami i naszym klaunem, który tego dnia będzie rozśmieszał i zabawiał wszystkich gości.

O godzinie 15:00 rozpocznie się pokaz grupy cyrkowej Mosaic oraz dwugodzinne warsztaty cyrkowe.

Warto zarezerwować sobie cały dzień, ponieważ będzie mnóstwo niespodzianek, konkursów i nagród.

Niedziela 5 czerwca – centrum czynne od godziny 10:00 do 20:00

Przez cały dzień będziemy się bawić iluzją, magią oraz rozszerzać swoje umiejętności i zdolności artystyczne.

O 13:00 pokaz grupy cyrkowej Mosaic oraz warsztaty cyrkowe.

Zabawy kulą akrylową, diablo, monocykle, szczudła i pokazy akrobatyczne. To tylko wybrane atrakcje, które czekają na dzieci i dorosłych. Oczywiście tego dnia również nie zabraknie konkursów i nagród.

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto w Loopy’s World i dlatego wszystkie atrakcje też będą wyjątkowe.

Mnóstwo niezwykłych atrakcji zaplanowaliśmy także w tygodniu (od 01 do 03.06), codziennie od 15:00 do 18:00 z okazji Dnia Dziecka będziemy umilać najmłodszym czas wyjątkowymi animacjami.

Dzieci z wszystkich zabaw zaplanowanych z okazji ich święta korzystać będą mogły w ramach biletu wstępu. Rodzice i opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia, jak zawsze bawią się za darmo.

Odwiedźcie Loopy’s World i świętujcie Dzień Dziecka z nami!

logo_Mosaic_fb

Mosaic to grupa przyjaciół, kreatywnych artystów różnych dziedzin cyrkowych wspólnie tworzących unikatową mozaikę talentów. Ich pokazy cyrkowe uatrakcyjniają eventy, konferencje, bankiety, targi, festyny, śluby, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.

W ofercie Mosaic można znaleźć: animacje dla dzieci, akcje promocyjne na szczudłach, anioły na szczudłach, atrakcje na wesele, pokazy świetlne, pantomimę, taniec z ogniem (fireshow) oraz warsztaty żonglerskie.

Żonglowanie, jazda na monocyklu, klaunada czy wirujące talerze to formy aktywności bardzo chętnie podejmowane przez dzieci i młodzież. Przyciągają swoją niezwykłością, kolorem, chęcią spróbowania nowego. To możliwość nauczenia się czegoś niespotykanego, co uważane jest zwykle za sztuczki zarezerwowane tylko dla artystów cyrkowych, klaunów i kuglarzy. Przede wszystkim jednak to świetna zabawa, dzięki której dodatkowo trenujemy swój mózg. Żonglowanie okazuje się być efektywną metodą rozwoju koordynacji wzrokowo- ruchowej. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą ćwiczyć refleks, równowagę i poczucie rytmu.