pon. – czw. 10:00 – 20:00 | pt – sob. 10:00 – 21:00 | niedz. 10:00 – 20:00

Bezpieczeństwo

W Loopy’s lubimy się bawić, ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to żarty się kończą.

Do tej sprawy podchodzimy niezwykle poważnie. Bezpieczeństwo naszym Gościom gwarantujemy poprzez:

Wysoką jakość urządzeń i atrakcji – to warunek konieczny. Zabawki i sprzęty wykonane są w UE,  z najlepszych i najnowocześniejszych materiałów. Współpracujemy ze światowymi liderami w zakresie projektowania i produkcji atrakcji dla dzieci, którzy dbają, by spełniały światowe standardy. Dysponujemy certyfikatami wymaganymi przez Unię Europejską oraz IAAPA (International Association of Amusement Parks and Attractions). Co roku odwiedzamy targi by na bieżąco śledzić trendy i nowości z zakresy bezpieczeństwa i jakości dostępnych atrakcji.

Elektroniczny system wejść i wyjść – każdy z gości, po zakupie biletu, otrzymuje transponder z chipem. Zegarki dzieci przypisane są do opiekunów. Dzięki nim dzieci bawią się bezpiecznie na placu i na pewno go nie opuszczą, bez wiedzy opiekuna!

Monitoring wewnętrzny – sieć kamer pozwala nam na stałą obserwację bawiących się Gości i szybką interwencję, dyskretnej obsługi w sytuacjach ryzyka.

Strefy wiekowe – dla komfortu najmłodszych, dla dzieci do 3 roku życia, mamy specjalną strefę! Oznaczenia, że jest to miejsce dla maluchów sprawiają, że najmłodsi bawią się w swoim towarzystwie!

Profesjonalną obsługę – wszyscy nasi pracownicy to profesjonaliści. Potrafią w grzeczny, ale asertywny sposób czuwać nad bezpieczeństwem Gości. Jednocześnie lubią dzieci i lubią z nimi pracować. Dzięki temu zabawa w Loopy’s jest bezpieczna i pełna radości.

Centrum – wszystkie zasady obowiązujące w Loopy’s World zostały stworzone po to, by zabawa była bezpieczna i przyjemna dla wszystkich użytkowników placu! Wszystkie osoby wchodząc na plac są zobowiązane do zapoznania się z Regulaminem Centrum i Instrukcją obsługi poszczególnych urządzeń oraz przestrzegania ich zapisów.