pon. – czw. 10:00 – 20:00 | pt – sob. 10:00 – 21:00 | niedz. 10:00 – 20:00

Kontakt

Rodzinne Centrum Rozrywki

Loopy’s World Gdańsk

Przyjdźcie do nas ze swoimi Pociechami, odkryjcie magiczny świat Loopy’s World!

Przeżyjcie niezapomnianą przygodę na największym placu zabaw w Polsce. U nas możecie bawić się doskonale przez cały rok, niezależnie od deszczu, upału, śniegu i wiatru. Atmosfera zabawy w Loopy’s jest zawsze taka sama – pełna radości, śmiechu i beztroski.

Lokalizacja
Loopy’s World Gdańsk

Godziny otwarcia
Loopy’s World Gdańsk

JAK DOJECHAĆ?

Jadąc Al. Grunwaldzką mijamy halę Olivia, po ok. 5 km dojeżdżamy do skrzyżowania z ul. Słowackiego przy Galerii Bałtyckiej, na którym trzeba zawrócić. Po ok. 1 km mijamy Centrum Handlowe Top Shopping i po 300 m skręcamy w prawo tuż za salonem Entry a przed stacją benzynową BP.

Jadąc Al. Grunwaldzką mijamy Galerię Bałtycką, następnie po ok. 1 km Centrum Handlowe Top Shopping i po 300 m skręcamy w prawo tuż za salonem Entry a przed stacją benzynową BP.

Wysiadamy na stacji Gdańsk – Zaspa i idziemy w kierunku Al. Grunwaldzkiej. Mijamy Centrum Handlowe Top Shopping i po ok. 300 m, (tuż przed stacją benzynową BP) jesteśmy na miejscu.

Można do nas dojechać tramwajem nr 5, 6, 9, 11, 12, N5. Należy wysiąść na przystanku przy ul. Wojska Polskiego, przejść na drugą stronę Al. Grunwaldzkiej, kierując się w stronę Gdyni minąć Centrum Handlowe Top Shopping i po ok. 300 m (tuż przed stacją benzynową BP) znajduje się Loopy’s World.

Wybieramy linię nr 122 lub 199. Wysiadamy na przystanku Wojska Polskiego, kierując się w stronę Gdyni mijamy Centrum Handlowe Top Shopping i po ok. 300 m (tuż przed stacją benzynową BP) jesteśmy na miejscu.

Oferta Urodzinowa

Koordynator ds. urodzin
e-mail:

urodziny.gdansk@loopys.pl

 

Oferta szkolna

Koordynator ds. Szkół
e-mail:

grupy.gdansk@loopys.pl

Oferta Firmowa

Koordynator ds. Firm
e-mail:

karol.n@loopys.pl

Biuro Zarządu

Loopys Sp z .o.o.
ul. Grunwaldzka 229
80-266 Gdańsk
biuro@loopys.pl
NIP: 958 161 79 93

Marketing

e-mail:

marketing@loopys.pl

 

Chcesz dołączyć do zespołu Loopy’s? Pracować w prężnie rozwijającej się firmie z branży rozrywkowej? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Jeśli TAK, zgłoś się do nas.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres: gdansk@loopys.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).