Ferie zimowe!
Survival Tropem Yeti czyli wyprawa po zabawę!

Już niebawem w całej Polsce rozpoczynają się długo wyczekiwane ferie zimowe! Dla dzieci to wyjątkowy okres, który spędzają z rodziną i przyjaciółmi. Najlepszym sposobem spędzania wolnego czasu jest wizyta w Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy’s World.

Od 15 do 28 lutego największy w Polsce plac zabaw zamieni się w zimowy survival tropem Yeti.

Na wszystkich, którzy odwiedzą Loopy’s World w tym czasie czeka wiele nieoczekiwanych przygód. Codziennie zabierzemy dzieci do innej mroźnej krainy, w celu odnalezienia śladów Yeti. Krainy, w których spodziewamy się Yeti to: Alaska, Alpy, Grenlandia, Himalaje, Syberia, Karpaty, Antarktyda. Każdego dnia rano czekamy z niecierpliwością na najświeższe wieści – gdzie dziś był widziany Yeti – i od razu tam ruszamy! Z pewnością natkniemy się na zagadki do rozwikłania, a na najodważniejszych będą czekały survivalowe stacje ćwiczebne. Jeżeli chcecie razem z nami zwiedzić niezbadane zimowe krainy i wytropić tajemniczego Yeti, przyjdźcie koniecznie odwiedzić Loopy’s World w ferie zimowe!

Codziennie planujemy 3 wyprawy, każda trwająca ok. 45 minut
  • Wyprawa 1 – godz. 12:00  – zapraszamy szczególnie maluchy. Nawet przedszkolak może tropić Yeti!
  • Wyprawa 2 – godz. 14:00
  • Wyprawa 3 – godz. 17:00
UWAGA! animacje są dostępne dla wszystkich dzieci na placu. Trzeba wykupić bilet wstępu dla dziecka według standardowego cennika, dorośli wchodzą gratis.

Każde dziecko, które odwiedzi nasze Rodzinne Centrum Rozrywki w trakcie ferii zimowych dostanie jedyną i niepowtarzalną okazję na zdobycie atrakcyjnych rabatów! 15% rabatu na urodziny organizowane od poniedziałku do czwartku, 5% rabatu na urodziny organizowane od piątku do niedzieli (do wykorzystania w terminie do końca lutego 2017 roku). A także 10% na karnety, które będzie można kupić do końca marca 2016 roku. Wystarczy wziąć udział w fantastycznych animacjach “Wyprawa po zabawę, ferie tropem Yeti” i zebrać trzy pieczątki na karcie otrzymanej w naszym centrum!