Wyruszamy! Kierunek ciepłe planety!
Ekspedycja w kierunku ciepłych, wewnętrznych planet to kolejna przygoda w ramach Kosmicznych Wakacji w Loopy’s World.
Tym razem zabierzemy Was na Merkurego, Wenus i Marsa by międzyplanetarną podróż zakończyć lądowaniem na Ziemi. Podczas kosmicznej misji dzieci zgłębiać będą tajemnice wszechświata i poznają informacje o Układzie Słonecznym. Nie zabraknie także aktywnych zabaw i animacji.

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World słynie z aktywnej zabawy, która bardzo szybko wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Największy na Pomorzu plac zabaw czynny jest codziennie, przez całe wakacje. Obiekt ma 3000 m2 powierzchni, a ilość dostępnych tu atrakcji jest niesamowita i przypadnie do gustu każdemu dziecku, bez względu na wiek.

Od poniedziałku do piątku na wszystkich miłośników dobrej zabawy czeka:

  • wielopoziomowa konstrukcja,
  • siedem zjeżdżalni,
  • baseny z kulkami,
  • trampoliny,
  • mini ścianka wspinaczkowa,
  • armatki i wulkany na sprężone powietrze i wiele innych atrakcji.

Dodatkowo w każdy weekend lata Loopy’s World zaprasza na aktywne animacje związane z eksploracją kosmosu.

Przez najbliższe dwa weekend (9 i 10 lipca oraz 16 i 17 lipca) najmłodsi wyruszą w niezwykłą podróż w kierunku ciepłych, wewnętrznych planet. To będzie prawdziwa wyprawa w czasie i przestrzeni, podczas której maluchy zaspokoją swoją ciekawość świata i… wszechświata. W odkrywaniu pozaziemskich tajemnic pomogą edukacyjne zabawy przeprowadzone przez kadrę animatorów. Nie zabraknie także aktywnych animacji tematycznie związanych z eksploracją kosmosu.

Wszystkie animacje dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia do centrum wchodzą za darmo.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!