Konkurs URATUJ LATO!

Wygraj wakacyjny abonament do Loopy’s World i rodzinny rejs promem Stena Line!

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. To wróży nadejście lata. Jak się jednak okazuje, nie przyjdzie ono bez Twojej pomocy. Pomóż nam uratować lato!

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że weźmiesz udział w naszej zabawie i pod konkursowym postem na Facebooku dodasz wakacyjne zdjęcie, na którym pokażesz, jak razem ze swoją rodziną korzystasz z uroków lata. Mamy nadzieję, że wspomnienia słonecznych chwil w gronie najbliższych rozpędzą wszystkie chmury gromadzące się nad tegorocznym latem.

Co można wygrać?

Główną nagrodą jest wakacyjny abonament na nielimitowane wejścia do Loopy’s World, który wygra ten, kto przekona jury, że potrafi aktywnie wykorzystać letnie dni, a jego zdjęcie rozpędzi wszystkie chmury, które zagrażają nadejściu lata. Nagrodzimy także zdjęcie, które zgarnie najwięcej like’ów! Autor zdjęcia, które w momencie zakończenia konkursu otrzyma od Was największą ilość pozytywny reakcji nagrodzimy biletem na rodzinny rejs promem Stena Line.

Rozdanie nagród!

Uczestników konkursu już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystym rozdaniu nagród, które odbędzie się 24.06.16 r. o godz. 17:00 w Loopy’s World. Aby zachęcić Was do wspólnego świętowania nadejścia lata postanowiliśmy, że pierwszych 100 uczestników naszej zabawy będzie mogło wejść do Loopy’s World na rozdanie nagród  i bawić się w centrum zupełnie za darmo!

Na Wasze zdjęcia czekamy do 23 czerwca do godziny 15:00!

Pamiętajcie także, aby zmobilizować znajomych, żeby głosowali na Wasze zdjęcie!

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu.