Lokalizacja Loopy’s World Gdańsk:

Al. Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk, woj. pomorskie

Samochodem od strony Gdyni

Jadąc Al. Grunwaldzką mijamy halę Olivia, po ok. 5 km dojeżdżamy do skrzyżowania z ul. Słowackiego przy Galerii Bałtyckiej, na którym trzeba zawrócić. Po ok. 1 km mijamy Centrum Handlowe Top Shopping i po 300 m skręcamy w prawo tuż za salonem Entry a przed stacją benzynową BP.

Samochodem od strony Gdańska

Jadąc Al. Grunwaldzką mijamy Galerię Bałtycką, następnie po ok. 1 km Centrum Handlowe Top Shopping i po 300 m skręcamy w prawo tuż za salonem Entry a przed stacją benzynową BP.

Kolejką SKM

Wysiadamy na stacji Gdańsk – Zaspa i idziemy w kierunku Al. Grunwaldzkiej. Mijamy Centrum Handlowe Top Shopping i po ok. 300 m, (tuż przed stacją benzynową BP) jesteśmy na miejscu.

Tramwajem

Można do nas dojechać tramwajem nr 5, 6, 9, 11, 12, N5. Należy wysiąść na przystanku przy ul. Wojska Polskiego, przejść na drugą stronę Al. Grunwaldzkiej, kierując się w stronę Gdyni minąć Centrum Handlowe Top Shopping i po ok. 300 m (tuż przed stacją benzynową BP) znajduje się Loopy’s World.

Autobusem

Wybieramy linię nr 122 lub 199. Wysiadamy na przystanku Wojska Polskiego, kierując się w stronę Gdyni mijamy Centrum Handlowe Top Shopping i po ok. 300 m (tuż przed stacją benzynową BP) jesteśmy na miejscu.

W razie kłopotów skontaktuj się z nami:

tel+ 48 692 918 047

 

wwwhttps://loopys.pl