Kosmiczne wakacje w Loopy’s
Od zawsze niebo i wszystko, co możemy na nim dostrzec, budzi naszą ciekawość. Kosmos fascynuje dzieci i z ogromną ciekawością zgłębiają tajemnice, jakie w sobie skrywa. Wiele z nich marzy o tym, żeby zostać astronautą i podróżować przez odległe galaktyki.
Czemu by więc nie zacząć tej przygody w wakacje?

W wakacyjne weekendy zabierzemy dzieci w podróż po przestworzach, poznając je z informacjami i ciekawostkami o Układzie Słonecznym, kosmosie oraz innych powiązanych tematach. Zwariowane zabawy przeprowadzone przez naszych animatorów pomogą w poznawaniu wszechświata i jego tajemnic. Przygotowaliśmy wiele aktywnych zabaw tematycznych, związanych z eksploracją kosmosu.

Wakacyjny harmonogram podróży po przestworzach:

  • 25-26 czerwca i 2-3 lipca: wyprawa na Księżyc;
  • 9-10 i 16-17 lipca: ekspedycja w kierunku ciepłych, wewnętrznych planet (Merkury, Wenus, Ziemia i Mars);
  • 23-24 i 30-31 lipca: ekspedycja w kierunku zimnych, zewnętrznych planet (Jowisz, Saturn, Uran, Neptun, Pluton) oraz odkrywanie pasa planetoid;
  • 6-7 i 13-14 sierpnia: Planeta Loopy’s
  • 20-21 i 27-28 sierpnia: Galaktyczna podróż

Zabawy i animacje w Loopy’s przeznaczone są zarówno dla maluszków, które dopiero rozpoczynają swoją podróż po wszechświecie, jak i dla nieco starszych dzieci, które mają już za sobą doświadczenia wprowadzające je w świat nieziemskich zjawisk – chociażby z opowieści wyczytanych na stronach książek. Bawić będziemy się kosmicznie! I kto wie, może dla niektórych będzie to początek życiowej pasji.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!