Kwiecień z niespodzianką rozpoczęty!

Wiosna już przyszła!

Przyroda budzi się do życia. Długie i ciepłe dni zachęcają do ruchu i wspólnego spędzania czasu. Pełni nowej energii witamy Was w kwietniu i zapraszamy do Loopy’s. Przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcje dla dzieci. Dla naszych Gości mamy cały worek niespodzianek.

KWIECIEŃ PEŁEN NIESPODZIANEK 😉

Każde dziecko, które odwiedzi nasze centrum od 4 do 23 kwietnia otrzyma przy wyjściu niespodziankę. Mamy ich całe mnóstwo. Jedną z nich jest możliwość otrzymania darmowego wejścia do najzabawniejszego centrum w Polsce, inną pyszna pizza prosto z pieca. Wszystkie niespodzianki należy wykorzystać w kwietniu.

A jest po co wracać do nas, ponieważ zaplanowaliśmy bardzo rozrywkowy miesiąc:

Dino Wielkanoc

Czyli rodzinne zabawy i animacje z okazji świąt. Zaczynamy już w najbliższy weekend czyli 8 i 9 kwietnia ,a ostatnie wielkanocne atrakcje zaplanowaliśmy 15, 17 i 18 kwietnia. ➡ Szczegóły znajdziecie tutaj.

Promocja dla Klubu Malucha

Najmłodsi goście mogą przez cały miesiąc bawić się w Loopy’s za cenę jednego wejścia. Oferta skierowana jest dla do dzieci w wieku 1-3. ➡ Zobacz jak skorzystać z promocji.

Spotkanie dla maluszków

Cykliczne spotkania Klubu Malucha w tym miesiącu odbędą się aż dwa razy 6 i 2o kwietnia .➡ Sprawdź temat.

Majówka

Szykujemy podchody na tropie przygody. Szaleństwo startuje w weekend 29 i 30 kwietnia. W Loopy’s World nawet maj zdarza się w kwietniu 🙂

Na mały głód w kwietniu polecamy placki z cukinii.

Czekamy na Was!