Majówkowy piknik w Loopy’s World

Majówka to idealny moment, żeby wypocząć i naładować akumulatory na kolejne tygodnie. Szukasz pomysłu na spędzenie długiego weekendu? Świetnie się składa, mamy dla Ciebie propozycję na aktywną rozrywkę dla całej rodziny!

Od 30 kwietnia do 3 maja w Loopy’s World będzie trwał majówkowy piknik!

Zaplanowaliśmy specjalne animacje i wiele zabaw ruchowych, z myślą o spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. W największym na Pomorzu centrum rozrywki mamy warunki, żeby urządzić piknik bez względu na pogodę za oknem. Spodziewajcie się piknikowego nastroju, a także meczu w badmintona, zabawy z Frisbee i kolorową chustą Klanza oraz wielu innych aktywnych rozrywek.

Zaczynając od 13.00, co godzinę animatorzy przeprowadzą zabawy, w których dzieci kroczyć będą śladami Spiky’ego i Eddy’ego. Zostawione przez pluszowych bohaterów wskazówki wprowadzą maluchy w nastrój piknikowej zabawy.

Kto rano wstaje, ten bawi się dłużej!

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Majówka to czas, który wypada uczcić dobrą zabawą, dlatego mamy dla Was promocję – każdy kto odwiedzi nas do godziny 10.30 w cenie biletu wstępu do 3 godziny, otrzyma możliwość zabawy przez cały dzień!

 

Ze wszystkich majówkowych animacji i zabaw dzieci będą mogły korzystać w ramach biletu wstępu. Rodzice i opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia jak zawsze bawią się za darmo.

Serdecznie zapraszamy na majówkowy piknik w Loopy’s World. Przybywajcie całymi rodzinami!