Mikołajki w Gdańsku

Ekspres polarny i skradziona gwiazdka.

 

Czy wiecie co dzieje się w święta, gdy pierwsza gwiazdka zaświeci na niebie? Tak.. to właśnie wtedy święta stają się wyjątkowo magiczne, a dla Mikołaja jest to znak, że czas rozdać prezenty. A co się stanie, jeśli ktoś skradnie gwiazdkę? Aż strach pomysleć.

Święta już niedługo i tylko święty Mikołaj wie, jak zaradzić katastrofie. Musimy jak najszybciej udać się do jego siedziby i odnaleźć naszą gwiazdkę. Czy jesteśmy gotowi na podróż ekspresem polarnym na biegun północny?

6 grudnia animacje dla dzieci będą zaczynać się o godz. 15.00 i 17.00.

9 i 10 grudnia na rozwiązywanie zagadki skradzionej gwiazdki zapraszamy o godz. 12.00, 15.00 i 17.00.

To nie koniec atrakcji! Poza animacjami na dzieci czekać będą świąteczne atrakcje:

  • Specjalny złoty bilet, dzięki któremu będzie można udać się w niezwykłą podróż naszym ekspresem polarnym.
  • Spotkanie ze świętym Mikołajem.
  • Egzamin na pomocnika świętego Mikołaja. Już od 2 grudnia, dzieci będą mogły udać się w wyprawę tropem zagubionych prezentów. Dla wytrwałych śmiałków będą czekały specjalnie przygotowane dyplomy i słodka niespodzianka.

Jak zwykle będzie też sporo zabaw ruchowych i zręcznościowych.

Nie da się ukryć, że największą atrakcją będzie wizyta samego Mikołaja! Tęgi staruszek nie może przecież zawieść dzieci. Jego renifery zdradziły nam, że Święty przytuli nie tylko grzeczne aniołki, ale również największe urwisy.

Wszystkie atrakcje dostępne są w ramach biletu wstępu. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia – jak zawsze wchodzą do centrum gratis.

ZAPRASZAMY NA MIKOŁAJKI DO LOOPY’S!