Nowa atrakcja- BUDOWISKO!

Budowisko

Najnowsza atrakcja Loopy’s World to miejsce, które otwiera przed dziećmi niczym nieograniczony świat wyobraźni. Budowisko to niezwykły plac budowy, gdzie do dyspozycji dzieci jest ponad 1100 klocków. Od młodych adeptów sztuki budowlanej zależy, co z nich powstanie – zamek, wieża, dom, czy rakieta kosmiczna. Możliwości jest nieskończenie wiele, a zabawa nie jest ograniczona schematami ani instrukcją obsługi. Tworzenie konstrukcji z klocków nie tylko pobudza wyobraźnię przestrzenną, ale także rozwijaja zdolności motoryczne i ćwiczy zmysł równowagi. Dziecko uczy się więc sprawności i zręczności, a także kształtuje umiejętności społeczne poprzez naukę współpracy przy wznoszeniu budowli.

Budowisko to atrakcja uniwersalna niemal pod każdym kątem. Przyjemność z układania klocków czerpią zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Zabawa zainteresuje małego szkraba, kilkulatka, a także kilkunastolatka. Co więcej część budowli ma szansę powstać jedynie dzięki pomocy rodziców i opiekunów. Dzięki temu tworzenie unikalnych konstrukcji na Budowisku jest także wspaniałą okazją do budowania więzi i umiejętności pracy w grupie od najmłodszych lat.

Loopy’s World jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie do dyspozycji dzieci są klocki umożliwiające tego typu aktywną formę zabawy. Atrakcja jest bezpłatna, z Budowiska korzystać mogą wszyscy odwiedzający nasze Rodzinne Centrum Rozrywki.