Promocja FIRST MINUTE!

Czas ucieka – zarezerwuj szkolną wycieczkę i urodziny już dziś,  a zaoszczędzisz 20%!

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Loopy’s World zaprasza do skorzystania z specjalnej promocji „First Minute”. Przyjdź do nas z całą klasą lub zorganizuj urodziny, a otrzymasz 20% rabatu na wejście dla każdego.

Zaplanuj przyjęcie urodzinowe już dziś!

Urodziny to wyjątkowy dzień. Jeśli już dziś zdecydujesz się zorganizować wymarzone przyjęcie w Loopy’s World, otrzymasz od nas w prezencie 20% rabatu na wejście każdego gościa. Korzystając z urodzinowej promocji „First Minute”:

  • za odjazdowe urodziny zamiast 46 zł, teraz zapłacisz jedyne 36,80 zł za dziecko,
  • za przygodowe urodziny zamiast 60 zł, teraz zapłacisz jedynie 48 zł za dziecko.

Aby skorzystać z promocji, zarezerwuj przyjęcie urodzinowe do 9 października 2015 roku. Sama uroczystość odbyć się może w dowolnym terminie, jednak nie później niż w sierpniu 2016 roku.

SPRAWDŹ OFERTĘ URODZINOWĄ.

Zorganizuj klasową wycieczkę w promocyjnej cenie!

Z promocji „First Minute” i 20% rabatu na bilet wstępu skorzystać mogą także grupy zorganizowane. Zaprasza dyrektorów, nauczycieli i opiekunów grup do planowania z wyprzedzeniem odwiedzin w naszym Centrum Rozrywki. Dzięki temu aktywne zajęcia, przeprowadzone przez profesjonalną kadrę animatorów, kosztować będą od 11 zł do 30 zł za ucznia. Cena zajęć zależy od ich charakteru i czasu wizyty.

Promocyjnych rezerwacji można dokonywać do 9 października 2015 r. Zamówiony termin wizyty nie może być późniejszy niż 23 maja 2016 r.

Możliwość skorzystania z promocji „First Minute” to świetna okazja, żeby razem z całą klasą – a może nawet szkołą! – odwiedzić Loopy’s World. Wcześniejsza rezerwacja pozwala zaoszczędzić lub wydłużyć czas zabawy w tej samej cenie. Zaplanuj wycieczkę już teraz!

SPRAWDŹ NOWĄ OFERTĘ DLA SZKÓŁ.

Regulamin Promocji First Minute.