Atrakcji i zabaw dla Maluchów

Zapraszamy do udziału w zabawach i animacjach przygotowanych specjalnie dla dzieci do 4 roku życia.

17 czerwca 2016

w godzinach 11:00 – 12:30

niezwykłe spotkanie z udziałem misia Eddyego i małej Minny.

Wspólnie z naszymi animatorami i maskotkami najmłodsi goście będą mieli okazję uczestniczyć w bajecznych zajęciach ogólnorozwojowych. W planie mamy krótkie zabawy poświęcone:

  • Muzyce – wspólnie będziemy słuchać, nasłuchiwać, wydawać i produkować przeróżne dźwięki.
  • Piłce – rzucanie, odrzucanie, podrzucanie, przerzucanie, wrzucenie, zrzucanie i oczywiście łapanie  – piłka to magiczny przedmiot uczący wielu cennych i przydatnych umiejętności, dlatego jest tak kochana przez dzieci.
  • Więzi i zaufaniu – tu niezbędna będzie pomocna dłoń, grzbiet i wsparcie ukochanego dorosłego – wspólnie będziemy się turlać, przewozić, przenosić, bujać i huśtać. Ciekawe kogo przeturla Eddy?
  • Klockom – klocki większe od dzieci, a lżejszy od butelki z wodą? W Loopy’s to możliwe. Zbudujemy najwyższą i najlżejszą wieżę świata.
  • Nawiązywaniu relacji – wspólna zabawa z lub obok rówieśników, to wspaniały trening nawiązywania przyjaźni.

Zajęcia prowadzone są w ramach programu Karty Malucha. Wyrobienie Karty Malucha jest bezpłatne, a dla jej posiadaczy mamy specjalne atrakcje, animacje i oczywiście zniżki na wejście do Loopy’s. Karta przeznaczona jest dla dzieci do 4 roku życia. Szczegóły dotyczące Karty Malucha znajdziecie tutaj.

Zabawy opracowane zostały zgodnie z metodyką pracy z dziećmi w wieku od 2 do 4 lat.

Dołączcie do nas w piątek! Odkryjcie Loopy’s dla najmłodszych.

Minny3