Siódme urodziny Loopy’s!

Mieszkańcy Trójmiasta i okolic – szczególnie Ci mali – uwielbiają zabawę w Loopy’s World. Mamy już 7 lat! Urodzinowe atrakcje dla naszych gości zaplanowaliśmy na niedzielę 1 października.

Temat przewodni to Wiele zdarzeń w świecie marzeń, możecie się więc spodziewać magicznej atmosfery, zaskakujących atrakcji i spotkania z baśniowymi postaciami.

Urodzinową przyjęcie zaczynamy już od godziny 10:00. O 12:00 rozpocznie się niezwykła fabularna zabawa, która przeniesie naszych małych uczestników do świata fantazji, gdzie będą odkrywać rozmaite wskazówki pozostawione przez stwory ze świata marzeń. Za sprawą magii przeniosą się w przyszłość, aby uprzedzić łasucha, który chce nam zjeść urodzinowy tort!

Kolejne animacje zaczynamy o 15:00 i 17:00 ! 🙂

Animacje przeprowadzone tego dnia, wprowadzą Was w fabułę zabaw i tematów, które od października na stałe zawitają w ofercie urodzinowej Loopy’s.

Dzieci wiedzą, że w Loopy’s World marzenia się spełniają, a naszym urodzinowym marzeniem jest spotkać się z Wami tego dnia, bawić, śpiewać i zajadać pysznym tortem przygotowanym przez cukiernię Baccate.