W marcu nadejście wiosny świętujemy LASAGNĄ

Lasagne to włoska potrawa, którą uwielbiają wszyscy koneserzy makaronów. Jesteśmy ekspertami w dziecięcym świecie i doskonale wiemy, że dania makaronowe są wielkim przysmakiem również młodych smakoszy!

Przekonani tym faktem, jedynie w marcu, proponujemy Wam wyśmienitą lasagne. Spróbujecie?

Naszą lasagne przygotowujemy w tradycyjny sposób – podstawą są oczywiście płaty makaronu oraz mięso mielone. Znajdziecie w niej również świeży sos pomidorowy, sos beszamelowy oraz żółty ser. Wszystkie składniki układamy warstwami w naczyniu i tuż przed podaniem zapiekamy w naszym piecu.

Każda lasagne jest obłędnie pomidorowa! Pomidory dostarczają organizmowi niezbędnego potasu, który pozwala naszym mięśniom prawidłowo funkcjonować. Nasza lasagna pachnie wiosną!

Pamiętacie Garfielda?

Bohatera kultowych komiksów, kreskówek i filmów fabularnych? Ten znany kot stał się ambasadorem naszej marcowej potrawy! Z pewnością, pamiętacie, że jego najprzyjemniejszą rozrywką w ciągu dnia była chwila, kiedy mógł delektować się pomidorową lasagne! Niestety, nasz kreskówkowy przyjaciel nie wykorzystywał w pełni energii, którą dostarczała mu ta potrawa, gdyż cała jego aktywność ograniczała się jedynie do słodkiego lenistwa!

Znamy jednak naszych gości i jesteśmy przekonani, że wyśmienita lasagne wzbudzi w Was włoski temperament. A dodatkowe zasoby energii, wykorzystacie w trakcie zabaw w Centrum!

Restauracja Loopy’s ZAPRASZA!