Walczymy o Loopy’s World!  

  Walczymy o Loopy’s World!  

 

Działalność Rodzinnego Centrum Loopy’s World to nie tylko park rozrywki służący wspólnej zabawie dzieci z rodzicami, ale przede wszystkim codzienne spełnianie misji jaką jest zaszczepienie aktywności fizycznej u najmłodszych oraz ich rozwój ruchowy, a także społeczny.

Przez ostatnią dekadę wspieraliśmy lokalne instytucje oraz wydarzenia, które podobnie jak my poświęcają swój czas i energię dzieciom i ich dobrej formie mentalnej i fizycznej. Podjęliśmy współpracę z licznymi przedstawicielami świata sportu i kultury po to, żeby kształcić kolejne pokolenia na osoby zdrowe, pewne siebie a co za tym idzie radosne i odnoszące sukcesy.

Nasza branża w całej Polsce przeżywa najcięższy czas. Wraz z klubami fitness staliśmy się ofiarą gospodarczej epidemii. Nasze comiesięczne koszty, na które składają się m.in. czynsz, pensje, koszty zatrudnienia pracowników (ZUS, podatek), prąd, ogrzewanie, kredyty, itp, sprawiają że nasz mały świat stworzony dla Państwa dzieci staje się niewydolny. Nie stajemy jako eksperci wirusolodzy i nie chcemy dyskutować czy powinniśmy zostać objęci tak poważnymi restrykcjami. Po prostu z wielkim smutkiem musimy się podporządkować tym regułom, choć trudno rozstać się nam z naszą liczną rodziną, w której skład wchodzą tak drogie nam dzieci, ich opiekunowie oraz bardzo ważni dla nas – nasi pracownicy.

Nie możemy jednak biernie patrzeć jak nasz Looopy’sowy Świat powoli przestaje oddychać.

 

Loopy’s to Wy –nasze dzieci, które codziennie hasają po naszym placu, dzieci, które z radością korzystają ze wszystkich atrakcji, bawią się na przyjęciach urodzinowych. To Wy rodzice dziadkowie, opiekunowie, dzięki którym możemy gościć nasze dzieci. To Wy członkowie naszej społeczności, odwiedzający nasze centra w Gdańsku i Wrocławiu. Loopys to Wy, którzy nas wspieracie.

Loopy’s to My – wszyscy pracownicy, którzy z pasją służymy naszym dzieciom. My pracownicy, którzy w rodzinnej atmosferze wymyślamy dla naszych dzieci nowe atrakcje, zadania i zabawy. 

I właśnie dziś tego wsparcia potrzebujemy najmocniej. Nie prosimy o pomoc bez pokrycia, prosimy o pochylenie się nad naszą propozycją, którą będziemy z wielką radością realizować jak tylko będziemy mogli znów otworzyć szeroko drzwi przed naszymi Rodzinami.

Cegiełki o trzech wartościach:

 

– 50 zł  – zawiera wejściówkę

– 90 zł – zawiera Kartę Malucha – ważna 2 miesiące od otwarcia Centrum

– 130 zł – zawiera Kartę Juniora – ważna 2 miesiące od otwarcia Centrum

 

Wesprzecie nas również udostępniając nasze posty na Facebooku oraz pozostawiając pod nimi komentarze.

Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, ale również dużo powodów do uśmiechów.

Do zobaczenia!