Wiosna w Loopy’s World zaczyna się już w weekend!

Początek wiosny to chyba najbardziej wyczekiwany moment w roku. Robi się coraz cieplej, dni stają się coraz dłuższe, a drzewa zaczynają się zielenić. Wszyscy, którzy mają dość chłodnych i krótkich dni, wypatrują z niecierpliwością tego czasu. Na szczęście pierwszy dzień wiosny wypada już 21 marca, czyli w poniedziałek. Tego dnia rozpocznie się kalendarzowa wiosna. Natomiast astronomiczna wiosna zaczyna się dzień wcześniej, w niedzielę 20 marca. W Loopy’s World postanowiliśmy nadejście wiosny świętować już od soboty. Odwiedźcie nas koniecznie i przywitajcie nową porę roku z uśmiechem!

Wszystkich dzieci, które odwiedzą Loopy’s World w sobotę, niedzielę i poniedziałek w zielonej koszulce będą miały jeszcze jeden powód do radości – dla maluchów przygotowaliśmy upominek.

Pierwszy dzień wiosna to szczególny dzień także dla wszystkich animatorów Loopy’s World. Nasze koszulki mają odcień soczystej zieleni, która kojarzy się z przyrodą budzącą się do życia po zimie. Zachęcamy, aby wszystkie dzieci planujące odwiedzić nas w pierwszy wiosenny weekend miały na sobie zielone koszulki. Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączycie do naszego temu zielonej koszulki!

Nie zwlekajcie, przyjdźcie świętować wiosnę razem z nami. Zapraszamy!