Wyprawa na Księżyc – Kosmiczne Wakacje

Wyprawa na Księżyc otwiera cykl cotygodniowych przygód w ramach Kosmicznych Wakacji w Loopy’s World. Podczas międzygalaktycznej misji dzieci zgłębiać będą tajemnice kosmosu i poznają informacje o Układzie Słonecznym. W największym na Pomorzu centrum rozrywki nawet w trakcie wyprawy na księżyc nie zabraknie aktywnych zabaw i animacji.

W Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy’s World codziennie czeka na Was mnóstwo zabawy. Na 3 tys. m kw. powierzchni nie brak atrakcji, obok których żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. Dodatkowo w okresie wakacji w każdy weekend Loopy’s World zaprasza na aktywne animacje związane z eksploracją kosmosu. W najbliższy weekend (2 i 3 lipca) zabierzemy dzieci na wyprawę na Księżyc, podczas której maluchu zaspokoją swoją ciekawość świata i… wszechświata. W odkrywaniu pozaziemskich tajemnic pomogą edukacyjne zabawy przeprowadzone przez kadrę animatorów. Nie zabraknie także aktywnych animacji tematycznie związanych z eksploracją kosmosu.

Zabawy związane z wyprawą na Księżyc odbywać się będą zarówno w sobotę, jak i niedzielę (2 i 3 lipca). Wszystkie letnie animacje dostępne są w ramach biletu wstępu. Dorośli opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia jak zawsze do centrum wchodzą za darmo.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!