Zawiatek w Loopy’s World 12.sierpnia

Miś Eddy wybiera się na wakacje nad magiczne jezioro Jasień. Mieszka tam jego przyjaciel Zawiatek. Niestety podczas zabawy w Loopy’s, Eddy zapodział gdzieś swój bilet na pociąg. Żeby go odnaleźć razem z Zawiatkiem postanowili zorganizować imprezę dla dzieci. Oczywiście liczą na to, że dzieci pomogą im w poszukiwaniach.

Wielka impreza Eddyego i Zawiatka odbędzie się w niedzielę

12. sierpnia

W programie:

  • animacje tematyczne dla dzieci z Misiem Eddym i Zawiatkiem (animacje zaczynają się o godzinie 12:00, 15:00 i 17:00)
  • gry i konkursy z nagrodami
  • zabawy z animatorami

W tym czasie dorośli goście będą mogli zapoznać się z ofertą kompleksu wypoczynkowego Zawiaty i zdobyć kupony rabatowe na pobyt w tym magicznym miejscu.

ZAWIATY – TWOJE MIEJSCE NA KASZUBACH

Kompleks wypoczynkowy ZAWIATY położony jest w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub. Połączenie spokojnej okolicy, zapierających dech w piersiach widoków oraz zapachu świerkowych lasów sprawia, że ośrodek jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek. Tutaj każdy maluch traktowany jest po królewsku! Najmłodsi goście do swojej dyspozycji mają Klub Maluszka, rozbudowany plac zabaw oraz prywatną plażę z pomostem i strzeżonym kąpieliskiem, a o ich czas wolny dbają profesjonalnie przygotowani animatorzy, zapewniając dzieciom 5 godzin animacji dziennie. W ramach pobytu: pełne wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego, nocleg w komfortowych, w pełni wyposażonych domkach, ognisko, biesiada w wiacie grillowej, wyprawa kajakowa i więcej. Bo zadowolone i zajęte maluchy, to spokojny wypoczynek dla ich opiekunów!

ZAWIATY.COM