Zwierzaki bawią dzieciaki!

W Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopys World od zawsze staramy się tworzyć wyjątkowe chwile. W naszym Centrum stale przygotowujemy dla Was okazjonalne atrakcje i konkursy.

Czym zaskoczymy Was tym razem?

W najbliższy weekend, 25-26 marca, wszystkich odwiedzających Centrum, zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie z naszymi magicznymi maskotkami!

Animacje rozpoczynają się o godzinach: 12:00, 15:00 i 17:00.

W każdej przygotowanej zabawie wezmą udział nasze maskotki. Zaplanowaliśmy wyjątkowe animacje, a w nich mnóstwo zabaw ruchowych, z myślą o spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. W największym na Pomorzu centrum rozrywki mamy warunki, żeby urządzić ciekawą pełną atrakcji zabawę bez względu na pogodę za oknem.

Przygotujcie się na emocjonujący mecz z maskotkami! Pamiętajcie również, że zaaranżujemy Wam sporo aktywnych wyzwań, z którymi będzie musiał zmierzyć się także nasz miś Eddy i jeżynka Minny! Jesteście gotowi na tę rywalizację?

Nasze maskotki zabiorą wszystkich chętnych do krainy uśmiechu i zabawy.

W programie weekendowych animacji nie zabraknie:

  • ducha rywalizacji;
  • emocji w trakcie meczu z maskotkami;
  • możliwości sprawdzenia swoich sił na torze przeszkód;
  • żywiołowej gry w zbijaka z wytrwałym przeciwnikiem – misiem Eddy’m;
  • zabawy w trakcie biegów w workach;
  • energicznej bitwy tanecznej z maskotkami.

Ze wszystkich animacji i zabaw dzieci będą mogły korzystać w ramach biletu wstępu. Nie zapominajcie, że wszyscy rodzice i opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. r.ż. oraz te, które ukończyły 13. rok życia u nas zawsze bawią się za darmo.

Czekamy na Was w Loopy’s World.