Szlachetna Paczka

Zapraszamy do wsparcia inicjatywy Szlachetnej Paczki. Jeśli ktoś zechciałby wesprzeć rodzinę, to rzeczy zbieramy do 8 grudnia w naszym Loopy’s. 🎁

 

Poniżej informacje o rodzinie której pomagamy:

Pani Monika (48l.) mieszka z partnerem panem Danielem (47l.)i ich dziećmi; Kamilem (7l.), Aleksandrem (6l.), córką Malwiną (24l.)i jej córeczką Emilką (2l.).

Pani Monika wraz z panem Danielem wiedli zwyczajne, szczęśliwe i pełne miłości życie. Pani Monika pracowała w kuchni, a pan Daniel jako hydraulik. Córka Malwina mieszkała z mężem i pracowała w zakładzie. Wraz z chorobami rodziców tj. utratą pamięci z nieznanego powodu, operacją na kolana pana Daniela, jak i podejrzeniem nowotworu i operacją woreczka żółciowego pani Moniki zaczęły się ich problemy finansowe. Dodatkowo pani Malwina rozstała się z mężem, który okazał się niedojrzały do roli ojca i partnera życiowego. Córka wróciła do domu rodzinnego, gdzie przy pomocy mamy wychowuje swoją córkę Emilkę. Pani Malwina stara się ze wszystkich sił o podjęcie zatrudnienia, co dałoby jej możliwość samodzielnej egzystencji. Czynnie poszukuje pracy, wysyła CV, chodzi na rozmowy, ale jak na razie nie udało jej się dostać pracy. Dużą przeszkodą jest samodzielne wychowywanie małego dziecka. Rodzina do tej pory radziła sobie z życiem, obecnie ich sytuacja materialna jest dużo gorsza. Dochód ich wynosi 3350 zł, a po odliczeniu wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem, pozostaje im 386 zł na jedną osobę.

Pani Monika jest osobą pełną energii, poświęconą rodzinie, uśmiechnięta spędza każdą wolną chwilę na zabawie z dziećmi i wnuczką. Pan Daniel pomimo choroby pracuje z myślą, aby dzieciom nie zabrakło tego, co jest konieczne. Pani Malwina z zapałem szuka pracy, by stanąć na własnych nogach i by nie musiała być uzależniona od rodziny. Kamil i Aleksander to pogodne, pełne żywiołu dzieci. Ich pasją jest akrobatyka, ćwiczenia, oraz szachy. Rodzina jest bardzo kochająca się i zżyta.

Najważniejsze potrzeby dla rodziny to opał potrzebny do ogrzania mieszkania. Marzą też o nowych kołdrach i poduszkach, stare są już bardzo wysłużone. Kolejną ważną potrzebą jest żywność, która przyda się na nadchodzące święta.