Czas na podsumowania

Kolejne ferie za nami! A że wszystko co dobre, szybko się kończy, tak też było z zimową przerwą od zajęć szkolnych. Od kilku dni dzieci znów siedzą w szkolnych ławkach, dlatego z jeszcze większą przyjemnością wspominamy czas aktywnych zabaw i wypraw tropem Yeti.

W okresie ferii Loopy’s World zamieniło się w zimowy survival tropem Yeti. Codziennie rano czekaliśmy na najświeższe wieści, gdzie widziany był „człowiek śniegu”, aby od razu ruszyć na jego poszukiwanie. Każdego dnia zmierzaliście się z aktywnymi zadaniami, rozwiązywaliście łamigłówki i bezbłędnie podążaliście śladami Yeti. Po dwóch tygodniach podróży przez niezbadane i mroźne krainy jedno jest pewne – wyprawa po zabawę zakończyła się pełnym sukcesem! Na dowód tego mamy wasze uśmiechy i salwy radości, które obserwowaliśmy podczas każdej z organizowanych wypraw.

Nie da się ukryć, że wraz z feriami pożegnać musimy również towarzysza naszych wypraw po zabawę. Po dwóch tygodniach radosnych harców nieco już zmęczony Yeti wraca w swoje strony. Zaszyje się pewnie w niezbadanych i odludnych zakątkach gór i próżno go będzie szukać. Dlatego raz jeszcze gratulujemy śmiałkom, który stawili czoła wyzwaniu i odnaleźli Yeti!

W ramach przypomnienia tych błogich chwil, przygotowaliśmy zestawienie ferii zimowych w Loopy’s World w liczbach.

grafika_tresc_strona_podsuwowanie_ferii