Ferie dla maluchów czyli Biuro Najmłodszych Detektywów

W trakcie ferii, codziennie o godzinie 11:00 zapraszamy dzieci od 3 do 5 roku życia na specjalne zabawy i animacje. Biuro najmłodszych detektywów, przygotowało zagadki i tajemnice, dzięki którym nasi mali goście poznają tajniki pracy detektywa.

A oto jakie tajemnice będą odkrywali młodzi tropiciele zbrodni:

PONIEDZIAŁEK (13 i 20 lutego) godzina 11:00:

pociag

Tajemnica pociągu

Przyjaciele z Biura Detektywistycznego zapraszają na Kongres Detektywów. To nie będzie jednak zwykłe spotkanie miłośników tajemnic. Poznamy tajemne przejścia prowadzące do podziemi, w których znajduje się stary pociąg. Jak każda stara rzecz, on również ma swoją historię, która poznamy. Wspólnie rozwiążemy również tajemnicę pewnego zaginionego pociągu.

WTOREK (14 i 21 lutego) godzina 11:00:

diament

Tajemnica diamentu

Co się stało z diamentem?! I jak wygląda kamień, którego szukamy? Poznamy najskrytsze zakamarki Loopy’s World. Dowiemy się, co kryje najbardziej tajemnicza zagadka zaginięcia magicznego diamentu.

ŚRODA (15 i 22 lutego) godzina 11:00:

notes

Tajemnica pożaru

W miasteczku Loopy’s wybuchł pożar. Jak to się mogło stać? Czy to wypadek, nieuwaga jednego z mieszkańców czy celowe podpalenie? Ogień to bardzo niebezpieczny żywioł. Oszacujemy straty i spróbujemy rozwiązać tę zagadkę. A kto wie? Może uda nam się znaleźć winnego! Przygotujcie się na bardzo aktywną zabawę!

CZWARTEK (16 i 23 lutego) godzina 11:00:

hotel

Tajemnica hotelu

W tym hotelu dzieją się bardzo dziwne rzeczy! Uwaga, uwaga, ktoś ukradł lizaki. Techniki tropienia śladów, szukania dowodów. Trzeba odzyskać skradzione smakołyki. Kto kradnie lizaki? Potrzebujemy pomocy najmłodszych dzieci, bo one najlepiej znają się na tropieniu słodyczy. A przy okazji rozwiążemy zagadkę hotelu.

PIĄTEK (17 i 24 lutego) godzina 11:00:

mumia

Tajemnica mumii

Starożytny Egipt w XXI wieku? Ale o co chodzi? Musimy poczuć to na własnej skórze, żeby zrozumieć te odległe czasy. Właśnie dlatego, a może dla kamuflażu spróbujemy zamienić się w mumię. Przed mani zagadka iście współczesna. Pomóżmy dyrekcji Muzeum odnaleźć zaginioną mumie. Uciekła czy została skradziona? I gdzie jest teraz? Zwierzaki z Biura detektywistycznego potrzebują pomocy najmłodszych.

SOBOTA (18 i 25 lutego) godzina 11:00:

okup

Tajemnica zwierzaków

Odkrywanie tajemnicy zwierzaków, to nie lada wyzwanie! Chcecie dowiedzieć się kto dowodzi Biurem detektywistycznym „Zwierzaki i Dzieciaki ?” Do tego zadania przyda się spryt i dociekliwość dziecka, dużo energii, gibkość i zwinność . Sami widzicie, że bez Was nie damy rady!

NIEDZIELA (19 i 26 lutego) godzina 11:00:

balwan

Tajemnica bałwana

Bałwan zimą – też mi niespodzianka! A jednak bałwan zimą też może zaskoczyć. Zwłaszcza jeśli bałwanem jest sam Olaf. Rozwiązanie tajemnicy bałwana Olafa będzie tylko dzięki sprawnym akcjom naszego biura detektywistycznego i pomocy tych, którzy o śnieżnym gościu wiedzą wszystko.

Wszystkie animacje i zabawy w trakcie ferii dostępne są w ramach biletu wstępu do Loopy’s. Dorośli jak zawsze wchodzą za darmo.

Do zobaczenia w ferie!