Kwiecień pełen niespodzianek!

Wiosna zawitała na dobre!

Wszystko budzi się do życia. Dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do ruchu, zabaw i wspólnego spędzania czasu. Z tą świeżością i nową energią witamy Was w kwietniu obfitującym w atrakcje dla dzieci. Dla naszych Gości mamy cały worek niespodzianek.

KWIECIEŃ PEŁEN NIESPODZIANEK 😉

Każde dziecko, które odwiedzi nasze centrum do 23 kwietnia otrzyma przy wyjściu niespodziankę. A mamy ich naprawdę dużo. Możemy Wam jedynie zdradzić, że wśród nich są darmowe wejścia do najzabawniejszego centrum w Polsce i pyszna pizza prosto z pieca.

A jest po co do nas wracać, bo zapowiada się bardzo rozrywkowy miesiąc:

Dino Wielkanoc

Czyli rodzinne zabawy i animacje z okazji świąt. Zaczynamy już w najbliższy weekend czyli 8 i 9 kwietnia ,a ostatnie wielkanocne atrakcje zaplanowaliśmy 15, 17 i 18 kwietnia. ➡ Szczegóły znajdziecie tutaj.

Promocja dla Klubu Malucha

Nasi najmłodsi goście mogą przez cały miesiąc bawić się w Loopy’s za cenę jednego wejścia. Oferta skierowana jest dla do dzieci w wieku 1-3. ➡ Zobacz jak skorzystać z promocji.

Spotkanie dla maluszków

Cykliczne spotkania Klubu Malucha w tym miesiącu odbędą 21 kwietnia o godzinie 17:00.➡ Sprawdź temat.

Majówka

Szykujemy podchody na tropie przygody. Szaleństwo startuje w weekend 29 i 30 kwietnia. W Loopy’s World nawet maj zdarza się w kwietniu 🙂

Na mały głód w kwietniu polecamy placki z cukinii.

Czekamy na Was!