Najaktywniejszy Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się święto najmłodszych. Zastanawiasz się, jaki prezent najbardziej ucieszy Twoją pociechę?

Z okazji Dnia Dziecka odwiedźcie centrum rozrywki! W Loopy’s World czekają na Was dziecięce rozgrywki sportowe, czyli mnóstwo aktywnej zabawy.

Święto wszystkich dzieci już niebawem. W tym roku wypada ono w środę, dlatego postanowiliśmy przedłużyć zabawę na ponad tydzień i obchodzić je od 28 maja do 5 czerwca!

Główne atrakcje Dnia Dziecka zaplanowaliśmy na 28 i 29 maja oraz 4 i 5 czerwca.

W tych dniach zorganizujemy Loopy’s World Games, czyli dziecięce igrzyska sportowe. Przez cały tydzień, od 30 maja do 5 czerwca, również możecie spodziewać się aktywnych zabaw i animacji, które wciągną bez reszty maluchy, a także wszystkich tych, którzy już tylko czują się dziećmi.

Nasze centrum rozrywki słynie z aktywności fizycznej w formie zabawy, dlatego Dzień Dziecka postanowiliśmy połączyć z przygotowaniami do wielkiego święta sportu. Loopy’s World Games to nie tylko sportowe igrzyska, ale przede wszystkim wyśmienita okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny, wypełnionego zabawą i przyjemnościami.

W weekend 28 i 29 maja, o godz. 13:00, 15:00 i 17:00 odbędą się rodzinne sztafety. Do wzięcia udziału w tych familijnych rywalizacjach zachęcają atrakcyjne nagrody. Natomiast o godz. 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 zaplanowaliśmy szereg sportowych animacji dla najmłodszych m.in. taneczny aerobik, zawody w specjalnych strojach zapaśników sumo, a także rozmaite tory przeszkód i wyścigi.

W weekend 4 i 5 maja możecie jeszcze raz zmierzyć się z rozgrywkami World Games.

Uwaga! ze względu na imprezę zamkniętą w sobotę (4 czerwca) centrum dla gości indywidualnych czynne jest od godziny 14:00.

Ale to nie znaczy że zabawy będzie mniej. Już od 14:00 ruszamy z animacjami i wspólną zabawą. sztafety rodzinne, taneczny aerobik, sumo, wygłupy, konkursy i nagrody! A w niedzielę zaczynamy od rana!

 

Dzieci z wszystkich zabaw zaplanowanych z okazji ich święta korzystać będą mogły w ramach biletu wstępu. Rodzice i opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia jak zawsze bawią się za darmo.

Czas spędzony na zabawie z dziećmi to najlepszy prezent, jak możesz im podarować!

Serdecznie zapraszamy do Loopy’s World!