Piknik w Loopy’s World

Majówka zbliża się wielkimi krokami. To idealny czas na naładowanie akumulatorów na kolejne tygodnie.

Zastanawiasz się jak spędzić długi weekend?

Mamy dla Ciebie propozycję – aktywny piknik majówkowy.

Odwiedź Loopy’s World od 30 kwietnia do 3 maja

i weź udział w piknikowych zabawach i wyjątkowych animacjach.

Pierwszy weekend maja to okazja, żeby spędzić czas w gronie najbliższych. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi możesz zorganizować w Loopy’s World, gdzie podczas majówki możesz liczyć na piknikową atmosferę i wiele aktywnych zabaw. Będzie to niezwykły piknik, ponieważ w naszym centrum rozrywki mamy warunki, żeby urządzić go bez względu na pogodę za oknem. Możecie liczyć na mecz w badmintona, zabawy z Frisbee i kolorową chustą Klanza oraz wiele innych aktywnych rozrywek.

Od 13.00 do 17.00, co godzinę animatorzy przeprowadzą zabawy, w których dzieci podążać będą śladami Lizzy i Bobby’ego. Zostawione przez pluszowych bohaterów wskazówki wprowadzą maluchy w nastrój piknikowej zabawy.

PROMOCJA! Kto rano wstaje, ten bawi się dłużej!

To jeszcze nie koniec atrakcji! Majówka to czas, który należy uczcić zabawą, dlatego mamy dla Was wyjątkową promocję – każdy kto odwiedzi nas do godziny 10.30 w cenie biletu wstępu na 3 godziny otrzyma możliwość zabawy przez cały dzień!

 

Z wszystkich majówkowych animacji i zabaw dzieci będą mogły korzystać w ramach biletu wstępu. Rodzice i opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia jak zawsze bawią się za darmo.

Serdecznie zapraszamy na majówkowy piknik w Loopy’s World. Szykuje się świetna zabawa, więc przybywajcie całymi rodzinami!