poŚwiąteczna aktywacja we Wrocławiu

poŚwiąteczna aktywacja w Loopys World, czyli wyzwania na Nowy Rok!

Między świętami a nowym rokiem warto zadbać o kondycję fizyczną i pozytywne nastawienie, żeby przywitać to “nowe” w pełni sił. Zapraszamy dzieci i rodziców do podjęcia noworocznego wyzwania z Loopys World.

Żeby Nowy Rok 2017 był jeszcze zdrowszy i jeszcze bardziej aktywny!

Od 26 grudnia aż do Sylwestra, każdego dnia będziemy w zabawie i poprzez zabawę, tworzyć zupełnie poważne, noworoczne postanowienia – obiecując sobie solidną dawkę ruchu nie tylko dla kciuków i pyszne owoce zamiast słodyczy.

Szykuje się świetna zabawa! Wspólnie udowodnimy, że nawet w zimie dni można być aktywnym.

Zabawy prowadzone przez animatorów startują w drugi dzień świąt – 26 grudnia. Codziennie o godz. 12:00 zaczynamy aktywację. Co godzinę podejmiemy inne, zdrowe wyzwania! Możecie przyłączyć się do nas i spędzić z nami czas na zabawie aż do 18:30.

Uwielbiamy rozdawać nagrody! Dlatego dla wszystkich dzielnych i aktywnych gości, którzy przez pierwszy miesiąc nowego roku pod czujnym okiem rodziców będą realizować swoje postanowienia, przygotowaliśmy niespodziankę, gdy odwiedzą nas w lutym! Szczegóły tego wyzwania zdradzą Wam animatorzy podczas zabawy.

Zapraszamy codziennie, aż do Sylwestra.

UWAGA! Udział w animacjach i zabawach jest dostępny dla wszystkich dzieci na placu, bez dodatkowych opłat. Dorośli jak zawsze wchodzą gratis.