Wakacje z biurem podróży Loopy’s World

Wakacje z biurem podróży Loopy’s World

Wakacje z biurem podróży Loopy’s World
Najmłodsi w końcu doczekali się zasłużonych wakacji! Nadchodzi czas przygód i zabawy. Jak zaplanować najbliższe dwa miesiące, by nie zakradła się do nich nuda? Z Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy’s World to proste!
Gorące Flamenco w słonecznej Hiszpanii, a może radosny taniec Hula rodem z Hawajów? Egzotyczne smaki, azjatyckie sztuki walki i atrybuty prosto z najdalszych zakątków świata -tego lata dzieciaki będą miały okazję spróbować wszystkiego.
Każdy wakacyjny weekend w Loopy’s World będzie podróżą do najpiękniejszych regionów kuli ziemskiej, pełnych fascynujących przygód i pouczających ciekawostek. Jeśli planujecie wakacje w mieście, koniecznie zarezerwujcie sobie czas na (nie)dalekie wyprawy – Biuro Podróży Loopy’s World zaprasza w każdą sobotę i niedzielę od 12 do 18.
W najbliższy lipcowy weekend wyruszamy do egzotycznych Hawaii!
Na wszystkich gości czekają wakacyjne koktajle podawane w wyjątkowy sposób, darmowe przejażdżki kolejką i przysmaki z całego świata. Oczywiście nie obejdzie się bez wyjątkowych pocztówek, które zaprojektują same dzieci. Nie może Was tam zabraknąć!
Na wyprawę do Loopy’s World wystarczy spakować ulubioną parę skarpetek. Warto też zabrać ze sobą przyjaciół i skorzystać z promocji na bilet rodzinny dla trójki dzieci. Rodzice i opiekunowie, jak zawsze, bawią się gratis!

UWAGA! W DNIACH 29 czerwca – 31 sierpnia 2015 roku

OBOWIĄZUJE CENNIK WEEKENDOWY (WAKACJE)