Zwierzaki bawią dzieciaki w weekend 25-26 marca

W Loopy’s World zawsze staramy się tworzyć wyjątkowe chwile i stale przygotowujemy dla Was okazjonalne atrakcje i konkursy.

Czym zaskoczymy Was w najbliższy weekend?

25 i 26 marca zapraszamy do wzięcia udziału w zabawach z naszymi magicznymi maskotkami! Lamparcica Lizzy i pingwin Bobby już rozpoczęli trening.

Zabawy zaczynamy równo o: 12:00 i 15:00. W każdej przygotowanej zabawie wezmą udział nasze maskotki.

Zaplanowaliśmy wyjątkowe animacje, a w nich mnóstwo zabaw ruchowych, z myślą o spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. W największym w Polsce centrum rozrywki mamy warunki, żeby urządzić ciekawą i pełną atrakcji zabawę bez względu na pogodę za oknem. Przygotujcie się na emocjonujący weekend!

W trakcie każdej animacji, dzieci kroczyć będą przez niełatwe zadania, które przygotowali specjalnie na te dni nasi bohaterowie Lizzy i Bobby. Ufamy, że zostawione przez naszych pluszowych animatorów wskazówki wprowadzą wszystkich w wir dobrej zabawy!

Nasze maskotki zabiorą wszystkich chętnych do krainy uśmiechu i zabawy!

W ten weekend w Loopy’s nie zabraknie:

  • ducha rywalizacji;
  • emocji w trakcie rozgrywek;
  • możliwości sprawdzenia swoich sił na torze przeszkód;
  • żywiołowych gier i zabaw;
  • śmiechu w trakcie biegów w workach;
  • energicznej bitwy tanecznej z maskotkami.

Ze wszystkich animacji i zabaw dzieci będą mogły korzystać w ramach biletu wstępu. Nie zapominajcie, że wszyscy rodzice i opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. .ż. oraz te, które ukończyły 13. rok życia u nas zawsze bawią się za darmo.

Czekamy na Was w Loopy’s World. Odwiedzajcie nas całymi rodzinami!