Dzień Dziecka w Gdańsku!

Kochane Dzieci,

Bardzo Wam dziękujemy, że jesteście z nami i życzymy Wam w tym wyjątkowym dniu radości co niemiara, całe mnóstwo wspólnych zabaw, dużo siły i wigoru, a przede wszystkim, żebyście zawsze byli sobą!

Przed nami najważniejsze wydarzenie roku!

Zapraszamy Was do Tajemniczego lasu.

Jest tylko jeden taki dzień w roku, kiedy leśne tajemnice, mogą ujrzeć światło dzienne.

Las, rządzi się swoimi prawami – bywa groźny i zagadkowy, ale przynosi też mnóstwo dobrej zabawy i niespodziewanych zwrotów akcji! W naszym centrum zagoszczą leśne stwory, skrzaty i zwykli mieszkańcy lasu. Będą też przypadkowi przybysze. Czy okażą się pomocni podczas przygody, czy też utrudnią wykonanie zadania? Czy las będzie łaskawy? I najważniejsze – czy uda nam się powstrzymać zaklęcie, nim zegar wybije północ?

Zapewniamy, że nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy. Będzie odrobina magii i tajemniczych mocy. Konkursy, nagrody, wygłupy i pyszności.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje tego dnia, ale nie możemy Wam ich zdradzić, bo to NIESPODZIANKA!!

Dzień Dziecka będziemy świętować aż przez 4 dni – od 1 do 4 czerwca – w godzinach otwarcia centrum.

Zabawy tematyczne prowadzone przez animatorów rozpoczynają się:

  • w czwartek i piątek o godz. 15:00 i 17:00
  • w sobotę i niedzielę o godz. 12:00, 15:00 i 17:00

Wspólna zabawa, to nie tylko najlepszy prezent dla dziecka, to wspomnienia, więź, emocje i bezcenne wzmocnienie na przyszłość. Widok wspólnie zaangażowanych w zabawę dzieci i opiekunów, to dla nas największa satysfakcja. Bawcie się z nami i celebrujcie najważniejsze święto roku.

CZEKAMY NA WAS!