WAKACJE 2017 w Gdańsku

Zapraszamy na wakacje do Loopy’s World!

Nadchodzi czas przygód i zabawy. Przygotowaliśmy dla Was całe mnóstwo atrakcji. Przez dwa miesiące będziemy się bawić, odkrywać, zdobywać i poznawać świat mórz i oceanów. Od początku świata woda, morza i oceany budzą naszą fascynację. Podwodny i nadwodny świat oczarowuje swoim bogactwem, różnorodnością i niedostępnością. Niejedno dziecko marzy, aby zostać piratem czy podróżnikiem i przemierzać odległe zakątki świata. Czemu by więc nie zacząć tej przygody w Loopy’s?

konkurs klik button

Przygoda na nieznanych wodach!

W każdy weekend lipca i sierpnia zabierzemy dzieci w podróż po nieznanych wodach. W poznawaniu tajemnic najgłębszych oceanów i zaznajamianiu się z cennymi informacjami pomogą nam zabawy przeprowadzone przez naszych animatorów.

Na program animacyjny, wciągający dzieci w wir prawdziwej morskiej przygody, zapraszamy od 1 lipca w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 12:00, 15:00 i 17:00.

Wśród tematów znajdziecie:

“Piraci i klątwa Czarnej Perły” – zapraszamy 1 i 2 lipca, 15 i 16 lipca oraz 29 i 30 lipca.

Jesteśmy świadkami katastrofy statku, wyglądającej na sprawkę piratów! Z wody wyłowiono tajemniczą skrzynię, ale jak ją otworzyć i co kryje się w środku? To zadanie należy do najodważniejszych, ponieważ klątwa Czarnej Perły może spaść na każdego, kto ośmieli się ją otworzyć!

“Sekret Trójkąta Bermudzkiego” – zapraszamy 8 i 9 lipca oraz 22 i 23 lipca.

Do jakiego miejsca jest w stanie doprowadzić nas kompas i czy to miejsce na pewno istnieje? Odkrywając nieznane wody spróbujemy rozwiązać tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego, którego historia jest jedną z największych zagadek na świecie!

“Niezwykłe życie w podwodnym świecie” – zapraszamy 5 i 6 sierpnia oraz 19 i 20 sierpnia.

Historia Nemo znowu się powtarza! Akcja naszej animacji odbywa się na Wielkiej Rafie Koralowej, gdzie żyją różnorodne zwierzęta, począwszy od malutkich meduz, a skończywszy na olbrzymich rekinach. Tak zaczyna się jedna z najwspanialszych podwodnych przygód!

“Co kryje głębia oceanu” – zapraszamy 12 i 13 sierpnia oraz 26 i 27 sierpnia.

Zastanawialiście się, ile tajemnic kryje dno oceanu? Zatopione statki i miasta to jeszcze nie wszystko! Razem z naszym oceanologiem przemierzymy najbardziej odległe, magiczne miejsca i odkryjemy to, co dotąd niepoznane!

Wybierzcie temat i wpadajcie do Loopy’s!

Wyprawa WIELKI BŁĘKIT!

Poza weekendowymi animacjami zadbaliśmy też o czas naszych gości odwiedzających Centrum w dni powszednie. Na dzieci czeka innowacyjna zabawa „Wielki Błękit”, polegająca na samodzielnym odkrywaniu świata mórz i oceanów. Swoje znaleziska i efekty podjętych wyzwań, dzieci będą mogły zanotować we własnym Dzienniku Odkrywcy. W trakcie wyprawy mamy aż 4 wyzwania do zrealizowania w centrum. Każde z wyzwań Wielkiego Błękitu dostarczy mnóstwa zabawy i poszerzy wiedzę śmiałków. Do współpracy z dziećmi przy realizacji wyzwań, serdecznie zachęcamy rodziców i opiekunów. Wsparcie i pomocna dłoń dorosłego z pewnością dodadzą pewności siebie małym odkrywcom. A ich trud i zapał nagrodzimy. Na każde dziecko, któremu uda się ukończyć niezwykłą wyprawę czeka odznaka.

Dziennik Odkrywcy otrzymacie w recepcji Loopy’s 🙂 .

Odbierzcie swoją Kartę Zdobywcy mórz i oceanów!

Karta upoważnia dzieci do odbioru nagród w trakcie kolejnych wizyt w Loopy’ś w wakacje. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI!

 

Wszystkie zabawy i animacje w trakcie wakacji dostępne są w ramach biletu wstępu do Loopy’s. Dzieci poniżej roku i powyżej 13. roku życia oraz rodzice i opiekunowie, jak zawsze, bawią się gratis!

B1-plakat-wakacje-GDA-podglad